TempleMT2

Forum serwera


#1 2011-06-10 14:27:07

kacccer123

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-10
Posty: 14
Punktów :   

Dzień Startu?

Kiedy dzień startu można zapytać
Odpowiadam na to pytanie
Start będzie dnia 14-15 czerwca na pewno godz. 14:00.
Otwarta rekrutacja na moderatorów forum!

Offline

 

#2 2011-06-10 14:49:06

TechNoRemiX

Moderator

Zarejestrowany: 2011-06-10
Posty: 7
Punktów :   

Re: Dzień Startu?

Witam!

Mam 15 lat byłem Moderatorem na wielu forach a dalej jestem na forum: http://forum-fifamt2.ugu.pl/index.php

ale chciałęm aby zostać GM ponieważ mam spore doświadczenie w tej dziedzinie a mianowicie
- umiem komeny,nawet epickie
- umiem robić event ox
- jestem ogarnięty przy robieniu eventu a nie jak inni dadzą po 70metinów i bugują serwer
- chętnie pomagam
- jestem on-line prawie przez cały czas ( jeżeli gdzieś niewyjade )
- gm byłem na wielu znanych serwach
- w metina gram od 8 roku życia
- 4 lata na pl-u serwer feniks nich UrweCiOko
- 3 lata gram na privach włącznie na hamachi
- miałem własne serwery


Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania !

Offline

 

#3 2011-06-10 15:11:48

wojtylPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dzień Startu?

Cześć!
Mam na imię Wojtek i mam 16 lat.Mieszkam w Łęcznej.Gram w metka 4 lat a na privach 2 i pol.Na PL metku wbiłem 63 lvl.Posiadałem swoj serv hamachi ŁęcznaMT2 ,był to serwer dla kolegow z miasta.Nie dawałem linkow i prezki na forum.14 razy byłem gm na serwerach hamachi i raz na dedyku(wszystkie off) Pare nazw(ProStreetMT2,KoxyMt3,DCP-2yt2,KowalMT2,e-pol,NoNoobMT2,Złopvp,ForFunmt3,ProMaster,ŁęcznaMT2(mój))Komendy znam w 80% jak będzie trzeba to sie doucze.Dlaczego akurat ja?To proste lubie pomagać innym graczom,mam doświadczenie jestem miłym i przyjaznym graczem.Będę starał się wspierać rozwój serwera by wytrwał jak najdłużej i było na nim jak najwięcej zadowolonych graczy.Jako GM będę pracował na dobro servera.Będę starał się by na servie nie było cheaterów i hackerów.O sobie miły, przyjazny koleżeński, cierpliwy,akceptuję odmienność,nie wyśmiewam słabszych graczy tylko im pomagam,nie lubię graczy grających na cheatach typu skill hack dmg hack.Interesuję się sportem i oczywiście metinem.Pozdrawiam.
                                                                    WojtylPL

Offline

 

#4 2011-06-10 15:13:31

kacccer123

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-10
Posty: 14
Punktów :   

Re: Dzień Startu?

hmm... Wojtyl masz GM ale nie dawaj itemsów i zawsze graj na /inv a co do Remixa to... Masz moda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krzuza09.pun.pl www.b3.pun.pl www.zlotdbskpolska.pun.pl www.fantasyimy.pun.pl www.pokemon-heaven.pun.pl